Knuffelbeer roller

Artikel 4 van 9
€ 13,95 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

"Voel je veilig bij mij"
Als jouw kindje moeite heeft om te gaan slapen omdat ze bang zijn. Het liefst willen ze dat je erbij blijft tot ze slapen. De Knuffelbeer geeft een veilig gevoel! Ook fijn voor kindjes die het moeilijk vinden om uit hun veilige en bekende omgeving te zijn en kunnen hun ouders moeilijk los laten.

Ingrediënten
Hyssop, Bergamot Reggio, Ylang ylang, Benzoe, Patchouli, Mandarijn op basis van Jojoba olie.

Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.

Komt er een grote verandering aan voor jouw kind zoals een geboorte van een kindje of als één van de ouders een paar dagen weg gaat of een verhuizing etc? Je kunt dan met de geur een "geurbrug" aanleggen. Dit doe je door van te voren de geur te koppelen aan veiligheid en geborgenheid. Als de gebeurtenis plaatsvind kan je de geur gebruiken om het gevoel van veiligheid doormiddel van de geur weer op te roepen. Ook als de ouders gaan scheiden kan je de 'geurbrug' aanleggen en de roller kan dan meegegeven worden als je kind naar de andere ouder gaat.

...en verder natuuuuuuurlijk voor elk kind dat je extra veiligheid en bescherming gunt! Echt een fijne roller om mee te geven naar de kinderopvang, school of logeer partijtjes.

Tips in gebruik
Een handige manier is het kindje een roll-on te geven en als ze willen de olie op de polsen of in de hals laten rollen. Jouw kindje kan het dan ook goed zelf doen wanneer nodig
Via de huid en door het inademen van de frequentie komt de etherisch olie in het lichaam. Je kan dus ook wat olie in de handjes rollen, de handjes even warm laten wrijven en dan als een kopje de handjes rond de mond en neus te brengen. Laat je kindje even goed diep in en uit ademen. Zo breng je direct verandering aan in de energie van je kindje
Gebruik de geur als 'geurbrug'

Wie is Siepie's

Siepie’s is een winkel met edelstenen en mineralen, wierook, etherische olie en meer aanverwante artikelen.
Siepie’s komt van Simone, mijn naam, en ik ben de eigenaresse van Siepie’s.
De naam komt door vroeger. Vrienden noemden me Siepie en aangezien stenen mijn hele leven ook mijn vrienden zijn geweest was de naam voor de winkel snel gekozen. 
In november 2017 ben ik alleen mijn winkeltje begonnen. Dat was toen nog een klein winkeltje en al snel werd het drukker. Mijn zus Angela is in 2019 in dienst gekomen en zij beheert ondertussen alles rondom de webshop. 
Al snel zijn we verhuisd naar een grotere winkel en ook daar groeien we uit. 
Het team is ook flink gegroeid en bestaat ondertussen uit een team van ongeveer 8 personen. 
Toen ik de winkel begon had ik het nog niet zo helder en voelde ik alleen maar dat ik mijn hart mocht gaan volgen wilde ik innerlijk geluk gaan ervaren. 
Ondertussen is me veel meer duidelijk geworden en heb ik mijn zielsmissie gevonden. 
Deze bestaat er onder andere in om zoveel mogelijk mensen zo zuiver mogelijk te mogen laten kennis maken met wat energie voor ze kan doen. In dit geval de energie van mineralen. 
Het doel is om iedereen zoveel mogelijk in zijn eigen kracht te zetten, zijn eigen geluk te laten vinden. 
Ik ben er namelijk van overtuigd dat geluk in jezelf zit en niet in je omgeving. Als je op zoek gaat naar waar jij echt blij van wordt dan keert het pad naar binnen. Mineralen kunnen daarbij ondersteunen en dragen makkelijk intenties mee. 
Op die manier kunnen ze ondersteunen in jou levenspad op aarde. 
Bij Siepie’s is eerlijkheid erg belangrijk. 
Daarom delen we graag wat we weten wat betreft synthetische, geverfde of gemanipuleerde stenen die verkocht worden. 
Ja, die worden overal verkocht maar helaas niet overal vertellen ze je wat je daadwerkelijk koopt. 
Dat doen wij bij Siepie’s dus wel. 
We doen ook graag zelf onderzoek bij twijfel of laten onderzoek doen door derden. 
Bij Siepie’s vinden we het ook fijn als je op je gemak bent.
De mineralen in de winkel worden zoveel mogelijk afgestemd op elkaar zodat er een rustige energie mag zijn. Ook reinigen we regelmatig energetisch onze winkel m.b.v. salie, palo santo of florida water. 
Hierdoor blijft het fijn.
Kom jij een keer langs bij Siepie’s? 
Voel je van harte welkom.

 

© 2017 - 2025 Siepie's edelstenen en mineralen | sitemap | rss